Coach ICF PCC, certyfikowany trener i mediator NVC

 

Joanna Berendt Centrum Neuro-Integracji MIND

  • Joanna Berendt jest certyfikowaną trenerką i mediatorką Porozumienia bez Przemocy (Nonviolent Communication, NVC). Posiada akredytację International Coach Federation PCC, ponad 1300 godzin doświadczenia coachingowego. Porozumieniem bez Przemocy zajmuje się od 2009 roku.
  • Od lat pracuje indywidualnie i z zespołami, z biznesem, edukacją oraz rodzicami i nastolatkami. Obszary specjalizacji: komunikacja, rozwijanie potencjału, w tym Porozumienie bez Przemocy i Analiza Transakcyjna, coaching (zorientowany na rozwiązania, systemowy, zespołowy i inne).
  • Posiada ponad 10 lat doświadczenia w międzynarodowych korporacjach z branży finansowej na stanowiskach menadżerskich.
  • Od 2008 współpracuje z Youth Business Poland jako mentor i coach wspierający przedsiębiorców w rozwoju i skutecznym prowadzeniu własnych biznesów.
  • Aktywnie działa na rzecz współtworzenia świata, który działa dla wszystkich, gdzie dialog, wzajemny szacunek, zaufanie, współpraca są fundamentami życia społecznego, rodzinnego i zawodowego. Od 2013 jest członkiem zarządu Fundacji Nowych Możliwości Equante. Współprowadzi blogi o empatii: Przyjaciele Żyrafy, Dogadać się z dzieckiem, Dorastać z nastolatką oraz Przywództwo z empatią.
  • Jest współautorką książek i publikacji inspirowanych coachingiem i NVC: „Dogadać się z dzieckiem. Coaching, Empatia, Rodzicielstwo”, „Przyjaciele Żyrafy. Bajki o empatii”, „Tęskniący Zenon i żyrafa, która spadła z krzesła”, „Harmonia w życiu prywatnym i w biznesie”, „Coaching Katalizator Rozwoju Organizacji” oraz „Coaching jako konstruktywny dialog”.