Pozytywny kalendarz na luty

Do czego przyda się nam pozytywny kalendarz na luty?

 

<<KALENDARZ DO POBRANIA NA KOŃCU ARTYKUŁU>>

Tworząc ten kalendarz naszą intencją było zaproszenie Cię do codziennej dawki dobra dla siebie.
Mamy tyle do zrobienia i często w tym trybie zadaniowym traktujemy się surowo lub bez życzliwości.
Przy wsparciu pozytywnego kalendarza na luty możesz krok po kroku zacząć skuteczniej wspierać siebie.

Co więc powiesz na zmianę – nie jakąś wielką, wywrotową lecz małą i systematyczną. Co powiesz by przez 28 dni lutego popatrzeć na siebie z ciepłem, życzliwością. Nie chodzi tutaj o zaprzeczanie rzeczywistości, lecz obdarzenie siebie ciepłem. Bo w atmosferze ciepła, zrozumienia, bezpieczeństwa szybciej się uczymy, działamy efektywniej a nasze działania mierzą wyżej bo mamy dostęp do wewnętrznych zasobów.

Gdy mamy poczucie bezpieczeństwa i spokoju oraz tego, że my i nasze potrzeby mają znaczenie (choćby dla nas samych) nasz organizm (ciało i mózg) przestawia się z trybu walki i ucieczki do trybu budowania – budowania relacji takie jakie chcemy, budowania rzeczywistości na jakiej nam zależy. Czyż to nie kusząca perspektywa poprawy jakości swojego życia?

Dlatego uśmiechnij się teraz do siebie i zacznij krok po kroku zaprzyjaźniać się ze sobą. W końcu siebie masz zawsze przy sobie, w każdej minucie, w każdej sekundzie jesteś wszędzie ze sobą – czyż to nie wspaniały zasób. By ci pomóc w tej podróży oswajania kontaktu ze sobą mamy dla Ciebie POZYTYWNY KALENDARZ – zawierający proste praktyki na każdy dzień lutego dzięki którym – mamy nadzieję – pozytywniej spojrzysz na siebie i swoje otoczenie. Tego Ci w każdym razie z całego serca życzymy.

Joanna Berendt i Ania Andrzejewska

Centrum Neuro-Integracji MIND